O nas
 

W październiku 2009 roku rozpoczęliśmy działalność pod nazwą AUTO SERVICE EQUIPMENT Nasza siedziba mieści się w Skwierzynie przy ulicy Gorzowska 18 D.

 Naszym zadaniem jest dystrybucja i promocja produktów firmy SICAM s.r.l. na terenie całego kraju. Najlepszym świadectwem jakości niech będzie fakt iż od kwietnia 2007 roku ,SICAM stał się członkiem grupy BOSCH ,a ten silny, niemiecki koncern zawsze słynął z jakości i trwałości swoich produktów .Dla kilku tysięcy odbiorców którzy już znają walory urządzeń SICAM fakt ten może być tylko zapewnieniem, że firma ta obrała właściwy kierunek rozwoju.

Zatrudniamy personel z wieloletnim doświadczeniem w branży i doskonale znający urządzenia tak od strony obsługi jak i wsparcia technicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Prowadzimy oficjalny serwis maszyn firmy SICAM na terenie całego kraju. Nasz serwis jest zawsze do Państwa dyspozycji. Służymy kompleksową obsługą oraz fachowym doradztwem technicznym co pozwala rozwiązać wszelkie problemy związane z urządzeniami wulkanizacyjnymi marki SICAM. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych na stanie magazynowym co gwarantuje szybką naprawę. Ponadto własna baza transportowa pozwala nam na dowóz i odbiór maszyn prosto u klienta.