Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Prowadzimy oficjalny serwis maszyn firmy SICAM na terenie całego kraju. Nasz serwis jest zawsze do Państwa dyspozycji. Służymy kompleksową obsługą oraz fachowym doradztwem technicznym co pozwala rozwiązać wszelkie problemy związane z urządzeniami wulkanizacyjnymi marki SICAM. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych na stanie magazynowym co gwarantuje szybką naprawę. Ponadto własna baza transportowa pozwala nam na dowóz i odbiór maszyn prosto u klienta.

możliwości zgłoszenia serwisowego

Gwarancyjne

przeważnie naprawy prowadzone są u klienta. Zdarza się jednak, że naprawa maszyny musi odbyć się w serwisie. W takiej sytuacji gwarantujemy dostarczyć na czas remontu maszynę zastępczą. W przypadku zgłoszenia gwarancyjnego należy podać numer faktury oraz nr seryjny urządzenia które uległo awarii.

Pogwarancyjne

Realizowane są u klienta. Koszty dojazdu są ustalane przed naprawą. W przypadku konieczności naprawy w serwisie mają Państwo możliwość wypożyczenia maszyny zastępczej po korzystnej cenie.

Zewnętrzne

Prowadzimy naprawy serwisowe maszyn nie zakupionych w naszej firmie. W takim przypadku warunki są podobne jak przy naprawach pogwarancyjnych.

części zamienne

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do maszyn firmy SICAM. Z doświadczenia wiemy, że przy zamawianiu części zamiennych przez naszych klientów często dochodzi do pomyłek wynikających z braku ujednolicenia nazewnictwa. Aby uniknąć nieporozumień udostępniamy Państwu katalogi z częściami zamiennymi najbardziej popularnych maszyn firmy SICAM w których wszystkie podzespoły są opatrzone unikalnym kodem.

Katalog częśći zamiennych

wyważarki osobowe

wyważarki ciężarowe

montażownice osobowe

montażownice ciężarowe

akcesoria

urządzenia do klimatyzacji

urządzenia do sprawdzania geometrii